SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
119 000 €
(1 400 € / м²)
Распродаја
4
1
85 м²
Avenue des Moulins, Montpellier

спаваћа соба4
равно85 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Donyphan Brule vous propose: Appartement T4 de 85 m² – 3 chambres + cave – Vue panoramique Montpellier, secteur Hauts de MassaneSitué au ...

Друго
Старост понуде: 45дана
Ажурирано: 35дана

Локалитети

Avenue des Moulins, Montpellier
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству