SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
119 500 €
(3 145 € / м²)
Распродаја
2
1
38 м²
Avenue des Moulins, Montpellier

спаваћа соба2
равно38 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Gregory Dauchez vous propose: Opportunité à Saisir ! Bel Appartement 2 Pièces avec Balcon à MontpellierBienvenue à Montpellier, 36 rue Ph...

Друго
Старост понуде: 237дана
Ажурирано: 97дана

Локалитети

Avenue des Moulins, Montpellier
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству