SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
40 500 €
(675 € / м²)
Распродаја
4
1
60 м²
Rue du Faubourg Saint-Pierre, Montluçon

спаваћа соба4
равно60 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A vendre sur la commune de Montluçon appartement à proximité de l'IUT de 61m² au troisième étage d'une résidence composé d'une cuisine, d'une salle de...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Гас
Старост понуде: 111дана
Ажурирано: 32дана

Локалитети

Rue du Faubourg Saint-Pierre, Montluçon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ENDIE IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству