SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
149 000 €
(2 403 € / м²)
Распродаја
3
1
62 м²
Rue Léon Cladel, Montauban

спаваћа соба3
равно62 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

iad France - Vanessa Rigolet vous propose: En Exclusivité !!! Appartement T3 – 62 m² – Résidence sécurisée avec piscine et terrain de tennisDans une r...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторОдвојени тоалетБезбедностПриродно светло

Друго
Старост понуде: 94дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Rue Léon Cladel, Montauban
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству