SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
167 840 €
(2 238 € / м²)
Распродаја
3
1
75 м²
Place Charles de Gaulle, Monnaie

спаваћа соба3
равно75 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Dans une petite copropriété de 13 lots principaux, à seulement 10 minutes de Tours sur la commune de Monnaie, cet appartement en rez-de-chaussée d'env...

Гас
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Place Charles de Gaulle, Monnaie
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Initial Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству