SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
555 000 €
(4 512 € / м²)
Распродаја
6+
1
123 м²
Place de la Bibliothèque, Molines-en-Queyras

спаваћа соба6+
равно123 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Appartement à vendre à Molines-en-Queyras dans les Hautes-Alpes (05), Lieudit Le Coin - Copropriété simplifiée de trois appartements.
Opportunité à sa...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледДрвене гредеКаминКупатилоТуш кабинаНамештен

Друго
Старост понуде: 272дана
Ажурирано: 148дана

Локалитети

Place de la Bibliothèque, Molines-en-Queyras
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SELAS HERVE PACE ET NICOLE DEREPAS, NOTAIRES ASSOCIES

Слични огласи

Слично у иностранству