SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
240 000 €
(1 951 € / м²)
Распродаја
5
1
123 м²
Avenue de la République, Millau

спаваћа соба5
равно123 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Willy Carel vous propose: À vendre, en plein centre-ville de Millau, dans la résidence de standing l’EDEN, un bel appartement traversant ...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Avenue de la République, Millau
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству