SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
321 000 €
(3 776 € / м²)
Распродаја
4
1
85 м²
En Fournirue, Metz

спаваћа соба4
равно85 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Appartement avec jardin exceptionnel Éco-quartier de la SeilleSitué dans le quartier prisé de l’éco-quartier de la Seille, au sein d’une petite rési...

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

En Fournirue, Metz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Id Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству