SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
270 000 €
(3 750 € / м²)
Распродаја
3
1
72 м²
Avenue Rudolf Diesel, Mérignac

спаваћа соба3
равно72 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

À Mérignac, ce bel appartement T3 de 72 m2, situé au 1er étage d'une résidence récente de 2023 avec ascenseur, offre un cadre de vie confortable et mo...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторОдвојени тоалетСпрат

Гас
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Avenue Rudolf Diesel, Mérignac
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству