Листа понуда
14
14
14
245 000 €
(4 224 € / м²)
Распродаја
3
1
58 м²
Avenue Rudolf Diesel, Mérignac
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
58 м²
купатила
Преведи на Енглески
iad France - Karine Romain vous propose: ** Mérignac Beaudésert - Appartement entièrement rénové - 2 Chambres spacieuses - Nombreux rangements - Proch...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Након реконструкције
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
65дана
Ажурирано:
65дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenue Rudolf Diesel, Mérignac
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.