SUPA24
Балкон
Кухиња; поглед, дрвени под, природно светло, модерни стил
Кухиња; кухињски апарати, природно светло, модерни стил, дрвени под
724 000 €
(7 029 € / м²)
Распродаја
5
1
103 м²
Allée Hippolyte Taine, Menthon-Saint-Bernard

спаваћа соба5
равно103 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A37555NT74 - Discover this superbly renovated duplex offering 129 m² of total floor area (103 m² Loi Carrez) complemented by a 15 m² balcony and 26 m²...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 68дана
Ажурирано: 36дана

Локалитети

Allée Hippolyte Taine, Menthon-Saint-Bernard
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Leggett Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству