SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 150 000 €
(16 797 € / м²)
Распродаја
5
1
128 м²
Chemin des Raverots, Megève

спаваћа соба5
равно128 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Located in the Mont d'Arbois area, with ski-in/ski-out access, this 1,375 sq ft apartment benefits from an open environment with views of the surround...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледТерасаОдвојена кухињаКаминСпратНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 87дана
Ажурирано: 87дана

Локалитети

Chemin des Raverots, Megève
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BARNES Mont-Blanc Megève

Слични огласи

Слично у иностранству