SUPA24
Кухиња; кухињски апарати, дрвени под, природно светло, модерни стил
147 000 €
(5 069 € / м²)
Распродаја
2
1
29 м²
Rue Alphonse Baudin, Mauguio

спаваћа соба2
равно29 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Kevin Alibert vous propose: CARNON Port Appartement de 2 Pièces + Loggia + BalconInter-agence avec plaisirVENDU LouéProche du port Au 1er...

Друго
Старост понуде: 88дана
Ажурирано: 87дана

Локалитети

Rue Alphonse Baudin, Mauguio
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству