SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
249 000 €
(4 611 € / м²)
Распродаја
3
1
54 м²
Route de la Bonde, Massy

спаваћа соба3
равно54 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Au 4éme et dernier étage d'une résidence ravalée et isolée par l'extérieur, un appartement 3 pièces comprenant : une entrée, un beau séjour donnant su...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Route de la Bonde, Massy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Frabat

Слични огласи

Слично у иностранству