SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
185 500 €
(2 378 € / м²)
Распродаја
4
1
78 м²
Route de Saint-Pierre, Martigues

спаваћа соба4
равно78 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

L'agence MARTIGUES IMMOBILIER a le privilège de vous présenter cet appartement de type 4 à Martigues, dans un secteur particulièrement apprécié pour s...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторПриродно светлоОдвојени тоалет

Гас
Старост понуде: 90дана
Ажурирано: 21дана

Локалитети

Route de Saint-Pierre, Martigues
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Martigues Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству