SUPA24
110 000 €
(2 895 € / м²)
Распродаја
2
1
38 м²
Boulevard de la Barasse, Marseille

спаваћа соба2
равно38 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Dans une petite copropriété et situé à St Marcel, appartement T2 entièrement rénové de 36m2 au 3ème et dernier étage sans ascenseur. Il se compose d'u...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Електрични
Старост понуде: 484дана
Ажурирано: 483дана

Локалитети

Boulevard de la Barasse, Marseille
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Clervimmo La Suite

Слични огласи

Слично у иностранству