SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
248 000 €
(3 397 € / м²)
Распродаја
3
1
73 м²
Rue de l'Olivier, Marseille

спаваћа соба3
равно73 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

1894 L'Immobilier – Real Estate Agency Marseille offers exclusively this beautiful crossing apartment of type 3 of 73 m², TO RENOVATE, located on the ...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue de l'Olivier, Marseille
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

1894 L'IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству