SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
190 000 €
(2 923 € / м²)
Распродаја
4
1
65 м²
Rue du Professeur Roger Luccioni, Marseille

спаваћа соба4
равно65 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

La Capelette - Découvrez cette petite maison de fond avec jardin au calme. Située en fond de cour d'une petite copropriété, la maison offre 65 m2 habi...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Електрични
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rue du Professeur Roger Luccioni, Marseille
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

J. Daher Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству