SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
85 000 €
(1 977 € / м²)
Распродаја
1
1
43 м²
Chemin de La Mûre, Marseille

спаваћа соба1
равно43 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé au 2ème étage d'un immeuble bien tenu de Marseille 13015, ce 2 pièces de 43 m² offre une surface généreuse et une distribution fonctionnelle qui...

Електрични
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Chemin de La Mûre, Marseille
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству