SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
355 000 €
(3 859 € / м²)
Распродаја
4
1
92 м²
Place Louis Bonnefon, Marseille

спаваћа соба4
равно92 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

SOUS OFFRE - Découvrez ce bel appartement de 4 pièces situé au 7e étage avec ascenseur, au 424 rue Paradis dans le 8ème arrondissement de Marseille. D...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Place Louis Bonnefon, Marseille
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Mon Grand Immo (sarl Gcs)

Слични огласи

Слично у иностранству