SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
119 000 €
(2 479 € / м²)
Распродаја
3
1
48 м²
Les Campagnes Mouret II, Marseille

спаваћа соба3
равно48 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Valérie Roché vous propose: T3 lumineux et refait à neuf avec vue dégagéeAppartement 3 pièces de 48 m², situé au 6ᵉ étage avec ascenseur ...

Друго
Старост понуде: 24дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

Les Campagnes Mouret II, Marseille
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству