SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
220 000 €
(3 607 € / м²)
Распродаја
3
1
61 м²
Rue du Quesne, Marcq-en-Barœul

спаваћа соба3
равно61 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez cet appartement chaleureux de 3 pièces et 61 m², idéalement situé au 1er étage d'une copropriété soignée avec ascenseur. Récemment rénovée p...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојени тоалетДрвени подНакон реконструкцијеПриродно светло

Гас
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rue du Quesne, Marcq-en-Barœul
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству