SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
210 000 €
(8 400 € / м²)
Распродаја
2
1
25 м²
Impasse du Point du Jour, Lyon

спаваћа соба2
равно25 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

LYON 5- Gare Saint-Paul. Situé sur le quai de Bondy, en étage élevé d'un immeuble de caractère, cet appartement d'une superficie de 25,76 M2 offre une...

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Impasse du Point du Jour, Lyon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Arlim Prestige Lyon

Слични огласи

Слично у иностранству