SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
280 000 €
(4 912 € / м²)
Распродаја
2
1
57 м²
Rue Henri Gorjus, Lyon

спаваћа соба2
равно57 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Au coeur de la Croix Rousse, emplacement privilégié, rue Dumont, découvrez ce charmant appartement de 57 m2 au sol (51 m2 en carrez) au style chaleure...

Електрични
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rue Henri Gorjus, Lyon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Clémentine Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству