SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
332 000 €
(4 812 € / м²)
Распродаја
2
1
69 м²
Rue Challemel-Lacour, Lyon

спаваћа соба2
равно69 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Plongez au cœur de Lyon avec ce charmant appartement de 69 m², où chaque espace a été pensé pour votre confort. Dès votre arrivée, vous serez séduit p...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторОдвојени тоалетНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Rue Challemel-Lacour, Lyon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству