SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
142 000 €
(2 407 € / м²)
Распродаја
3
1
59 м²
Rue Gorge de Loup, Lyon

спаваћа соба3
равно59 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé au 1er étage d’une copropriété calme et bien entretenue, cet appartement de type 3 pièces offre une surface habitable de 59 m2. Il se compose d’...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Гас
Старост понуде: 161дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Rue Gorge de Loup, Lyon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Arome Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству