SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
145 000 €
(1 813 € / м²)
Распродаја
3
1
80 м²
Place Paul Saissac, Lisle-sur-Tarn

спаваћа соба3
равно80 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé au 2? et dernier étage d'une petite copropriété en plein centre-ville de Lisle-sur-Tarn, ce charmant appartement T3 d'environ 80 m2 saura vous s...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Place Paul Saissac, Lisle-sur-Tarn
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - Patrimoine Immobilier - l'Adresse - Gaillac Patrimoine Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству