SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
186 000 €
(2 385 € / м²)
Распродаја
4
1
78 м²
Rue Georges Clemenceau, Limay

спаваћа соба4
равно78 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Déborah Monégo vous propose: Bel Appartement de 4 Pièces avec balcon et parking à Limay.Découvrez ce bel appartement idéalement situé à L...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rue Georges Clemenceau, Limay
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству