SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
467 000 €
(4 364 € / м²)
Распродаја
2
1
107 м²
Rue des Myosotis, Lille

спаваћа соба2
равно107 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez ce spacieux appartement de style industriel, niché au dernier étage d'un bâtiment historique de Lille. Avec ses 108 m² Carrez, cet espace of...

Гас
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rue des Myosotis, Lille
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству