SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
127 000 €
(3 175 € / м²)
Распродаја
2
1
40 м²
Rue Gambetta, Libourne

спаваћа соба2
равно40 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Laissez-vous séduire par cet appartement en rez-de-jardin situé dans une résidence sécurisée, offrant un cadre de vie paisible et recherché. Dès l’ent...

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue Gambetta, Libourne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Herranz Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству