SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
140 400 €
(2 229 € / м²)
Распродаја
3
1
63 м²
Rue de l'Armagnac, Les Ulis

спаваћа соба3
равно63 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Milan LAZIC vous propose: Appartement 2 pièces - LES ULIS dans une résidence à la limite de Bures sur Yvette au calme et recherchée !Vene...

Друго
Старост понуде: 22дана
Ажурирано: 18дана

Локалитети

Rue de l'Armagnac, Les Ulis
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству