SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
250 000 €
(3 846 € / м²)
Распродаја
3
1
65 м²
Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne

спаваћа соба3
равно65 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Plongez dans le confort et l'élégance avec cet appartement de trois pièces situé au cœur des Sables-d'Olonne. Au premier étage d'une résidence bien en...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОдвојени тоалетОтворени животни простор

Гас
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству