SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
165 000 €
(5 000 € / м²)
Распродаја
2
1
33 м²
Impasse du Château, Les Baux-de-Provence

спаваћа соба2
равно33 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Duprat Immobilier vous présente à la vente: Dans une résidence sécurisée idéalement située aux Baux-de-Provence, découvrez ce charmant appartement en ...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Impasse du Château, Les Baux-de-Provence
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Duprat Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству