SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
154 000 €
(3 581 € / м²)
Распродаја
2
1
43 м²
Avenue Jean Jaurès, Les Arcs

спаваћа соба2
равно43 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Sylvain Dubois vous propose: Magnifique Appartement 2 Pièces avec Garage à Les ArcsDécouvrez ce charmant appartement situé dans la paisib...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Avenue Jean Jaurès, Les Arcs
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству