SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
995 000 €
(14 014 € / м²)
Распродаја
4
1
71 м²
Avenue de Bordeaux, Lège-Cap-Ferret

спаваћа соба4
равно71 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

PLEIN CENTRE DU CAP-FERRET. Idéalement située au cœur du Cap Ferret, ce charmant appartement en excellent état vous offre un cadre de vie paisible à d...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 210дана
Ажурирано: 172дана

Локалитети

Avenue de Bordeaux, Lège-Cap-Ferret
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SAS CABINET BEDIN IMMOBILIER ILE DE FRANCE

Слични огласи

Слично у иностранству