SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
525 000 €
(6 563 € / м²)
Распродаја
3
2+
80 м²
Strada di Cala Rossa, Lecci

спаваћа соба3
равно80 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce somptueux duplex de 3 pièces niché dans le quartier prisé de Cala Rossa. Avec ses 80 m² de surface habitable, cet appartement moderne et ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Strada di Cala Rossa, Lecci
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству