SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
787 500 €
(6 351 € / м²)
Распродаја
5
1
124 м²
La Chamois, Le Tholonet

спаваћа соба5
равно124 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

À seulement 5 minutes du centre-ville d’Aix-en-Provence, au sein d’une résidence fermée et dominante, appartement traversant en dernier étage avec asc...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

La Chamois, Le Tholonet
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Bec Capron Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству