SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
285 000 €
(6 628 € / м²)
Распродаја
3
1
43 м²
Rue Colette Audry, Le Pré-Saint-Gervais

спаваћа соба3
равно43 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce charmant appartement de 2 pièces, parfaitement agencé et situé au rez-de-chaussée d'un immeuble moderne de 2016 au Pré-Saint-Gervais. Off...

Гас
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue Colette Audry, Le Pré-Saint-Gervais
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству