SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
153 500 €
(6 140 € / м²)
Распродаја
2
1
25 м²
Chemin du Pelué, Le Pouliguen

спаваћа соба2
равно25 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Anthony Moisan vous propose: Appartement Chaleureux de 2 Pièces à Le Pouliguen - Idéal Pied-à-Terre ou Investissement Locatif Découvrez c...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Chemin du Pelué, Le Pouliguen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству