SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
140 000 €
(1 867 € / м²)
Распродаја
3
1
75 м²
Rue de la Lyve, Le Mée-sur-Seine

спаваћа соба3
равно75 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Martine Pereira vous propose: Appartement 3 pièces de 75 m² avec balcon, parking et caveLe Mée-sur-Seine (77350) – Avenue de la Libératio...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Rue de la Lyve, Le Mée-sur-Seine
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству