SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
235 000 €
(2 701 € / м²)
Распродаја
4
1
87 м²
Rue du Homet, Le Havre

спаваћа соба4
равно87 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Charlotte Lalonde vous propose: Opportunité Rare - Bel Appartement 4 Pièces à Le Havre RUE DU CHILLOU Découvrez ce spacieux appartement d...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue du Homet, Le Havre
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству