SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
177 000 €
(2 011 € / м²)
Распродаја
4
1
88 м²
Rue Georges Brassens, Le Havre

спаваћа соба4
равно88 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Mégane Morel vous propose: Appartement de Charme - 3 Chambres - Balcon - Résidence Sécurisée - Le HavreDécouvrez ce ravissant appartement...

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Rue Georges Brassens, Le Havre
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству