SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
365 000 €
(8 111 € / м²)
Распродаја
2
1
45 м²
Route des Mas, Le Grau-du-Roi

спаваћа соба2
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A découvrir absolument cette marina traversante avec ses deux ambiances particulières : côté Est, la chambre donne sur un balcon de 5 m2 avec vue sur ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 82дана
Ажурирано: 32дана

Локалитети

Route des Mas, Le Grau-du-Roi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Cooper Immobilier Lgm

Слични огласи

Слично у иностранству