SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
420 000 €
(8 077 € / м²)
Распродаја
2
1
52 м²
Rue Droite, La Turbie

спаваћа соба2
равно52 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

La Turbie, au sein d’une résidence de standing composée de petits bâtiments intimistes, découvrez ce 2 pièces de 52 m2 en rez-de-chaussée.Il bénéficie...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 112дана
Ажурирано: 37дана

Локалитети

Rue Droite, La Turbie
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Unit Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству