SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
560 000 €
(4 912 € / м²)
Распродаја
5
1
114 м²
Rue Fleuriau, La Rochelle

спаваћа соба5
равно114 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

INTERACTIVE SALE For sale, ideally located in the heart of La Rochelle, in the highly sought-after Golden Square, a bright apartment of 114.5 m² (Carr...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Rue Fleuriau, La Rochelle
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

36 HEURES IMMO

Слични огласи

Слично у иностранству