SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
87 000 €
(2 636 € / м²)
Распродаја
2
1
33 м²
Rue de la Roche-sur-Yon, La Roche-sur-Yon

спаваћа соба2
равно33 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Anna Girard vous propose: Nouveauté à la Roche sur yon appartement 2 pièces- 33 m²- 1 chambre, 1 parking privé, proche des commodités et ...

Друго
Старост понуде: 22дана
Ажурирано: 17дана

Локалитети

Rue de la Roche-sur-Yon, La Roche-sur-Yon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству