SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
240 000 €
(3 529 € / м²)
Распродаја
3
1
68 м²
Rue du Général de Gaulle, La Madeleine

спаваћа соба3
равно68 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez cet élégant appartement T3 de 68 m², niché au 2ème étage d'une résidence de standing de 2009, idéalement situé à La Madeleine, aux portes de...

Гас
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue du Général de Gaulle, La Madeleine
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству