SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
80 000 €
(2 963 € / м²)
Распродаја
2
1
27 м²
Avenue des Mexicains, Jausiers

спаваћа соба2
равно27 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez cet appartement lumineux de 2 pièces et 27 m², idéalement niché à Jausiers dans une résidence bien entretenue datant de 2005. Situé au 2ème ...

Електрични
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenue des Mexicains, Jausiers
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству