SUPA24
Дневна соба; дрвени под, природно светло, модерни стил, високи плафони
Дневна соба
Дневна соба
39 650 €
(696 € / м²)
Распродаја
3
1
57 м²
Avenue Jean Jaurès, Imphy

спаваћа соба3
равно57 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A 15 min de Nevers. A vendre appartement au 1er étage avec accès par escalier extérieure, composé, de deux chambres, d'un salon avec espace kitchenett...

Друго
Старост понуде: 132дана
Ажурирано: 132дана

Локалитети

Avenue Jean Jaurès, Imphy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

GROUPE RICHMOND IMMOBILIER - GROUPE RICHMOND IMMOBILIER - Fourchambault

Слични огласи

Слично у иностранству