SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
330 000 €
(3 548 € / м²)
Распродаја
5
1
93 м²
Route de Lyon, Illkirch-Graffenstaden

спаваћа соба5
равно93 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé au 1er étage sans ascenseur d'une copropriété des années 1970 à Illkirch-Graffenstaden, cet appartement 5 pièces de 93 m2 sera vous séduire par ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојена кухињаОдвојени тоалетНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Route de Lyon, Illkirch-Graffenstaden
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Christelle Clauss Immobilier - Illkirch

Слични огласи

Слично у иностранству